Wyjazd na Węgry

MŁODZIEŻ Z MAŁOPOLSKIEJ SZKOŁY GOŚCINNOŚCI PREZENTUJE SMAKI MAŁOPOLSKI NA WĘGRZECH

WĘGRZY U "TYTUSA"

 

W dniach 31.05.-03.06.2012 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych MSG na Zarabiu gościł grupę węgierską z Bekescsaby w ramach wymiany młodzieży.

Wizyta delegacji z Francji

Dyrekcja  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych - Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach w dniu 04.06.2012r.  gościła  francuską delegację z regionu Rhône - Alpes. Tematem spotkania  było nawiązanie bliższej współpracy regionu Rhône - Alpes z regionem Małopolska.

NIEMCY 2011

W dniach  09-12 września 2011r. dziesięcioosobowa grupa nauczycieli z naszej szkoły gościła w zaprzyjaźnionej szkole Gertrud Bäumer Berufskolleg w  Lüdenscheid (Niemcy). Obie strony świętowały 20 – lecie współpracy międzyszkolnej, a także brały udział w obchodach świata miasta Lüdenscheid.

KALENDARIUM KONTAKTÓW MYŚLENICE - LUDENSCHEID

1991 – Spotkanie nauczycieli Otto Bodenheimera i Hermana Morisse ze szkoły Gertrud- Beumer- Schule z Ludenscheid  z  Dyrektorką Liceum Medycznego  w Myślenicach panią Anną Kapała.

WĘGRY 2010

II MIEJSCE W MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ
 
W dniach 13-16 października młodzież naszej szkoły wraz z opiekunami: mgr Martą Kalinowską, mgr Jolantą Pitala, mgr Januszem Łętocha, mgr Maciejem Łętocha, mgr Krzysztofem Sorockim przebywała w szkole partnerskiej na Węgrzech w miejscowości Bekescsaba.

WIZYTA NAUCZYCIELI Z NIEMIEC

W dniach 20-24 maja 2009 gościliśmy w naszej szkole grupę nauczycieli ze  szkoły w Lüdenscheid (Niemcy). Wizyta ta odbyła się w ramach wymiany międzyszkolnej, która trwa między naszymi szkołami już od 18 lat.

 

WSPÓŁPRACA ZE SZKOŁĄ NA WĘGRZECH W MIEJSCOWOŚCI BEKESCSABA

Wymiana ze szkołą na Węgrzech trwa od roku szkolnego 2001/2002. Miejscowość ta została wybrana ze względu na fakt, że przed kilkoma laty nasze władze lokalne utrzymywały kontakt właśnie z Bekescsaba i wysyłały tam nauczycieli w celach wypoczynkowych, natomiast do Myślenic przyjeżdżali goście z Węgier. 

WSPÓŁPRACA ZE SZKOŁĄ WE FRANCJI

Współpraca naszej szkoły z francuską placówką w Ferolles koło Orleanu trwa od 1998 roku.

 

WSPÓŁPRACA ZE SZKOŁĄ W NIEMCZECH

Współpraca ze szkołą GERTRUD BÄUMER BERUFSKOLLEG w Ludenscheid (Niemcy) polegająca na wymianie młodzieży oraz odwiedzinach grup nauczycieli trwa już od 18 lat.  

 

Wizyta młodzieży z Niemiec

Od dwudziestu jeden lat prowadzimy nieprzerwanie współpracę z zaprzyjaźnioną szkołą w Ludenscheid. W tym roku to nasza szkoła stała się gospodarzem wymiany.

zsp.edu.pl