Światło w sobie mam - podsumowanie projektu

„Światło w sobie mam” to projekt realizowany w ramach olimpiady „Zwolnieni z teorii”. Nasz cel to ukazanie, że nie potrzeba wiele, aby zrobić coś dobrego. Nie ma granicy wiekowej w czynieniu dobra – jest to dla wszystkich.

MŁODZI DLA NATURY - BO TO W NASZYCH RĘKACH JEST PRZYSZŁOŚĆ ZIEMI

Grupa licealistów z Małopolskiej Szkoły Gościnności, którzy wspólnymi siłami realizują projekt społeczny “Młodzi dla natury” w ramach olimpiady praktycznej “Zwolnieni z teorii”, postanowili zająć się ważnym tematem jakim jest katastrofa ekologiczna, która postępuje w bardzo szybkim tempie.

NIE CZEKAJ – RATUJ!

NIE CZEKAJ – RATUJ! Projekt społeczny realizowany w ramach olimpiady „Zwolnieni z teorii” przez licealistki z Małopolskiej Szkoły Gościnności w Myślenicach. Polega on na przeprowadzeniu szeregu akcji związanych z tematyką pierwszej pomocy, które mają na celu przede wszystkim uświadomienie społeczeństwu (zarówno młodszemu, jak i starszemu) jak ważna jest szybka reakcja w przypadku zagrożenia życia.

Świat Motyli

Jesteśmy zespołem z klasy 1Hp, bierzemy udział w projekcie "Zwolnieni Z Teorii". Nasz projekt "Świat Motyli" ma na celu uświadomić ludzi o życiu osób niepełnosprawnych.

Słodki smak pomagania

W ramach przeprowadzanej w szkole akcji zbierania środków pieniężnych dla rodziny ucznia znajdującej się w trudnej sytuacji, my również chciałyśmy pomóc. Dlatego zrodził się pomysł zorganizowania kiermaszu słodkości, z którego uzyskane środki przeznaczymy na pomoc tej rodzinie.

Actually, I can!

Yes, we can stało się hasłem przewodnim Baracka Obamy, gdy w 2008 roku startował na stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych. Grupa uczniów z kl. 2T zainspirowana tym mottem postanowiła rozpocząć projekt edukacyjny w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii pod hasłem Actually, I can.

"Book, book - tu książka" - finał projektu

Nieubłaganie nadchodzi czas zakończenie projektu „Book, book-tu książka”. Działaliśmy prężnie przez siedem miesięcy. Siedem, rozczytanych miesięcy pełnych wzlotów i upadków, wspaniałych akcji, pomocy i rozpowszechniania czytelnictwa.

Czytamy bajki w szkole podstawowej

23 lutego 2019 roku zespół projektu „Book, book- tu książka” odwiedził szkołę podstawową w Sułkowicach. W 4 klasach przeczytano i omówiono bajkę pt: „Miś Małgorzatki”.

"Książka od serca"

Zespół projektu „Book, book-tu książka” chce jeszcze raz gorąco podziękować za owocną zbiórkę „Książka od serca”.

zsp.edu.pl